Author Topic: www.mbreteriterilindjes.com  (Read 3524 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ArlindXh

  • Guest
www.mbreteriterilindjes.com
« Reply #1 on: April 20, 2010, 11:50:13 PM »
Kjo esht enje loj e MMORPG-it,eshte nje loj browser,shpresoj se do ju pelqej

Arberia e Skenderbeut loje online shqip

Loja e pare online shqip e ambientuar ne 1458 ne Arberine e Skenderbeut
,do fillosh si nje fshatar i thjeshte dhe nje dite ndoshta do mund
te behesh dhe princ ose kapiten i ushtrise se Kastriotit. Kjo loje
sjell tek ju jeten e vertete mesjetare te nje banori te arberise te
asaj kohe.Arberia ka nevoj per ty, hordhite turke dhe mashtruesit
venecian kercenojne vendin tend, bashkohu me ne dhe dili zot vatanit.
Perjeto epoken e Skenderbeut ashtu sic nuk ta mer mendja,
kjo eshte vetem maja e aisbergut shum gjera te tjera do i mesosh kur
te bashkohesh me ne www.mbreteriterilindjes.com