Author Topic: 7 Janar dhe qeveria thoshte se cdo gje eshte nen kontroll!!!  (Read 4670 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Atention

 • Super Anetar
 • *****
 • Posts: 976
 • Postimet: +27/-4
Re: 7 Janar dhe qeveria thoshte se cdo gje eshte nen kontroll!!!
« Reply #6 on: February 11, 2010, 05:07:53 PM »
Saliu tha se fajin e kishte eklipsi i henes ose mbase edhe i djellit dhe fundi fundit tha Saliu nuk u be qameti se neve kemi pasur ne axhanden tone politike berjen e Shkodres qytet bregdetar , tani thjeshte pershpejtohen planet e qeverrise dhe me ndimen e perndise .

Por tjeter ishte mendimi i Jozefina Topallit e cila tha se moti ka cmendur dhe deti ka shkalluar ,si edhe toka nuk po punon mire se ajo duhej te thithte ujin dhe jo te buronte uji .

Nese te gjith do ishim si keta te dy , ateher njerezimi do jetonte akoma ne xhungel .

Offline adrian ibruli

 • Global Moderator
 • VIP
 • *****
 • Posts: 2.848
 • Postimet: +32/-1
Re: 7 Janar dhe qeveria thoshte se cdo gje eshte nen kontroll!!!
« Reply #5 on: January 20, 2010, 11:08:20 AM »
Detin e ka ne dore Zoti dhe Sali Berisha ka bere divorc me Zotin dhe si pasoje do ti zeje vendin. Zoti si hakmarrje coi Henen ne vendin e gabuar qe ti beje dem Saliut, por sja doli se shkodranet si militant qe jane besojne tek Saliu zot, por kur populli eshte i shkalluar dhe idjot, skam cfar te them se ketu ne Gjermani tja heqesh taksat popullit qe jane per investime te tjera dhe jo per katastrofa te sajuara, te nxjerrin syte dhe kushdo qeveri qe do ta beje kete qe ben Saliu me shqiptaret, zhduket nga politika brenda 24-oreve dhe vetem drejtesia merret me ta pastaj. Populli shqiptar si syshqiponje qe eshte se ka gajle se ja merr taksat Saliu per te mbuluar zullumet e veta. Ashtu le te rrine se kete meritojne, e vetmja alternative eshte ti dalin Edi Rames ne krah dhe te protestojne deri sa kjo qeverri katastrofash te largohet dhe kur te vi ne pushtet Edi Rama, do te jem po kaq radikal, ne qofte se nuk i con para drejtesise te gjithe ata qe kane abuzuar me ate popull.

Offline Staff

 • Administrator
 • Anetar i Vjeter
 • *****
 • Posts: 608
 • Postimet: +4/-0
 • Gender: Male
Re: 7 Janar dhe qeveria thoshte se cdo gje eshte nen kontroll!!!
« Reply #4 on: January 18, 2010, 08:21:44 PM »
http://www.youtube.com/watch?v=8BOWQkgBYRM&feature=related

Ja dhe deputetja e qarkut prape me baticat.
Po mire qe patem batica po zbaticat pse nuk ndodhen apo nuk ishte dhe deti me Berishen ksaj radhe!

Offline Staff

 • Administrator
 • Anetar i Vjeter
 • *****
 • Posts: 608
 • Postimet: +4/-0
 • Gender: Male
Re: 7 Janar dhe qeveria thoshte se cdo gje eshte nen kontroll!!!
« Reply #3 on: January 18, 2010, 08:17:37 PM »
Shikoni kontradikten pastaj.

http://www.youtube.com/watch?v=i_M8XDMYAj4&feature=related

Kryeministri ja fut kot dhe thote qe eshte batice, pastaj ngrohja globale hajde hajde o kryeminister. Njerezit e shkrete cfare po heqin....

Offline Staff

 • Administrator
 • Anetar i Vjeter
 • *****
 • Posts: 608
 • Postimet: +4/-0
 • Gender: Male
Re: 7 Janar dhe qeveria thoshte se cdo gje eshte nen kontroll!!!
« Reply #2 on: January 18, 2010, 08:16:15 PM »
http://www.youtube.com/watch?v=gF8rYKLZAHU&feature=related

Prape Berisha thote qe gjithcka eshte ne siguri!!!

Offline Staff

 • Administrator
 • Anetar i Vjeter
 • *****
 • Posts: 608
 • Postimet: +4/-0
 • Gender: Male
7 Janar dhe qeveria thoshte se cdo gje eshte nen kontroll!!!
« Reply #1 on: January 18, 2010, 08:04:03 PM »
http://www.youtube.com/watch?v=IuuACUVMt1g

Autoritetet thone qe nuk ka problem situata eshte nen kontroll.
Po te ndodhe kjo ne vende te tjera te botes ky person penalizohet per udhezim te gabuar. Po sikur te kishte qene ndonje katastrofe cfare pergjigje do kishte ky njeri per njerezit.....
« Last Edit: January 18, 2010, 08:07:37 PM by Staff »