Author Topic: Cfare domethenie ka emri juaj?  (Read 4458 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni

  • Global Moderator
  • VIP
  • *****
  • Posts: 3.653
  • Postimet: +3/-1
  • Gender: Male
Cfare domethenie ka emri juaj?
« Reply #1 on: November 17, 2009, 10:37:40 PM »
Zgjidhni a, b, c ose d.

1.Emri juaj fillon me…
a.C-I-Q-F-G-H-P
b.B-D-M-N-O-R
c.Z-X-Y-W-L-U
d.E-A-J-K-T-S-V

2. Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?
a.E kuqe
b.Blu
c.E verdhe
d.E bardhe

3. Cila eshte kafsha juaj e preferuar?
a.Tigri
b.Macja
c.Qeni
d.Majmuni

4. C’lloj muzike degjoni?
a.Dance
b.Punk rock
c.Emotional music
d.Pop/Clubin music

5. Si e shpenzoni kohen tuaj?
a.Shooping
b.Lexoj dhe bej shetitje ne park
c.Sport
d.Qendroj me shoket dhe bejme gjera bashke