Author Topic: Tirane, shes internet kafe  (Read 4167 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni

  • Global Moderator
  • VIP
  • *****
  • Posts: 3.653
  • Postimet: +3/-1
  • Gender: Male
Tirane, shes internet kafe
« Reply #1 on: October 07, 2009, 01:14:04 PM »
SHES BIZNESIN (QENDER INTERNETI)

Shiten 10 kompjutera pentium 4 ,CPU 3.00GHz, marka IBM jo te asambluar
Ram 1Gb
Kart Grafike 512Mb
HDH 80 giga
CD - room
port usb
1 Server HDH 500 giga + 1 fotokopje A3dhe A4 + 1 printer.
Secili kompjuter eshte i pajisur me webcamera+ kufje me mikrofon. Te instaluar programet per funksionimin me se miri te qender + filma dhe lojra per klientet.
Qndra nodhet prane fakultetit Juridik dhe Shkencave Sociale, ne nje zone shume te favorshme per kete biznes.
Aktiviteti ka 1 vite e gjysem qe eshte ne funksion, ka klientele te rregullt.
Eshte nje biznes i suksesshem.
Bleresi perfiton vec punes se sistemuar dhe emrin e mire qe gezon biznesi.
Cmimi 7000euro, i diskutueshem.

KOntaktoni ne 069 28 23 086 ose 069 26 81 277

Cel. : +355 0 69 28 23 086