Author Topic: Principata e Arberit loje shqip online  (Read 2410 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline toni

  • Global Moderator
  • VIP
  • *****
  • Posts: 3.653
  • Postimet: +3/-1
  • Gender: Male
Principata e Arberit loje shqip online
« Reply #1 on: May 11, 2009, 09:02:27 PM »
Pershendetje
nqs ju pelqen eposi i Skenderbeut dhe historia e tij, sapo eshte hapur Principata e Kastriotit ne http://www.mbreteriterilindjes.com/ loje e perkthyer shqip me plot 130000 lojtare ne gjith europen. Loja zhvillohet ne 1454 dhe perfshin te gjithe mbreterite te kohes. Un bashke me nje grup shqiptaresh hapem edhe mbreterine e Arberit tani jemi 50 vete.
Vraponi burra bashkohuni me ne, koha nuk pret dhe turqit po vijne. Na gjeni ne Lezhe duke themeluar lidhjen e Lezhes.