Who's Online

Show
User Time Action
Guest 08:45:37 AM Viewing the topic A duhet te denohet penalisht ish Ministri Ylli Pango?.
Guest 08:44:17 AM Viewing the board Studentet.
Guest 08:42:46 AM Viewing the topic A mendoni se egziston një Qënie e Mbinatyrshme, dhe PSE?.
Guest 08:31:10 AM Registering for an account on the forum.
Guest 08:20:05 AM Viewing the topic Bregdeti Jon.
Guest 08:12:27 AM Viewing the topic PER NJE JETE ME TE MIRE .
Guest 08:10:47 AM Viewing the topic A F O R I Z M A nga Daut Demaku .
Guest 07:47:37 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 07:40:08 AM Viewing the topic Prifti: edhe video te tjera te korrupsionit qeverritar do publikohen ..
Guest 07:26:37 AM Viewing the topic A F O R I Z M A nga Daut Demaku .
Guest 07:23:58 AM Viewing the topic Naim Frasheri dhe fjalet e zotit ..
Guest 07:19:53 AM Viewing the topic Ismail Kadare .
Guest 07:09:00 AM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 07:08:59 AM Viewing the board Tema te Lira.
Guest 07:07:50 AM Viewing the topic Miremrama e mire se rrini.
Guest 06:51:38 AM Viewing the topic Micohex Shampoo Buy Without Prescription | Purchase Micohex Shampoo without prescription.
Guest 06:42:45 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 06:35:31 AM Viewing the topic “Çfarë thonin për regjimin e Enver Hoxhës shqiptarët e Amerikës Latine”.
Guest 06:17:20 AM Viewing the topic LUFTA ANTIFASHISTE NACIONALÇLIRIMTARE ËSHTË VEPRA MË E SHKËLQYER E POPULLIT.
Guest 06:12:58 AM Viewing the board Kampionati Shqiptar i Futbollit.
Guest 06:09:35 AM Searching the forum.
Guest 05:51:12 AM Viewing the topic Albania and the Albanians.
Guest 05:49:25 AM Viewing the topic Cfare domethenie ka emri juaj? .
Guest 05:35:27 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 05:35:27 AM Viewing the topic Ordering Remeron cheap online without prescription.
Guest 05:35:27 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 05:35:26 AM Viewing the topic Diplomatët: Këtë vit BE i heq vizat për Shqipëri, Bosnjë .
Guest 05:24:39 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 05:13:55 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 05:06:05 AM Viewing the topic DEBILI Enver Hoxha, djalë ilegal i Çerçiz Topullit?.
Guest 05:04:37 AM Viewing the topic DIKTATURE E KLYSHAVE KOMUNISTE.
Guest 04:56:06 AM Viewing the topic Ambasada Amerikane: Si Duhet Të Aplikoni Për Viza.
Guest 04:51:20 AM Viewing the topic Librazhd, sekuestrohen 8 kg heroinë. Në pranga 3 persona.
Guest 04:42:28 AM Viewing the topic Generic LEXAPRO No Prescription - Generic LEXAPRO Prices.
Guest 04:37:11 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 04:36:15 AM Viewing the topic Durres, jap me qera apartament 76 m² 15 Euro/nata (Plazh) .
Guest 04:21:01 AM Viewing the board Dashuria.
Guest 04:20:50 AM Viewing the board Njoftime te ndryshme/Advertising.
Guest 04:19:22 AM Searching the forum.
Guest 04:10:09 AM Viewing the topic Urojme mireseardhjen e anetarit te ri AidS!.
Guest 03:54:00 AM Viewing the topic Buy Cheap LASIX - Buy Furosemide LASIX No Prescription.
Guest 03:50:18 AM Viewing the results of a search.
Guest 03:42:22 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 03:40:41 AM Viewing the topic Albania and the Albanians.
Guest 03:40:14 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 03:37:50 AM Viewing the topic Rihanna Nudo!.
Guest 03:26:27 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 03:05:30 AM Viewing the topic Purchase SILDENAFIL Worldwide Shipping - Buy SILDENAFIL UK.
Guest 02:58:11 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 02:58:06 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 02:57:40 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 02:57:32 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 02:57:24 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 02:40:37 AM Viewing the results of a search.
Guest 02:35:54 AM Viewing the topic Mendimi pozitiv në jetë A F O R I Z M A.
Guest 02:29:17 AM Viewing the topic OBEZITETI-semundje psikike .
Guest 01:54:12 AM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 01:51:04 AM Viewing the topic Jeta dhe Karakteri i Njeriut.
Guest 01:46:17 AM Viewing the topic Prostuticioni Historik i Bashkimit Europian (BE) vazhdon sot n'politiken e saj. .
Guest 01:38:13 AM Viewing the topic Gjuha abuzume letrare Shqype (STANDART I 1972 ?). Ne krize t'pafunme!!!.
Guest 01:31:43 AM Logging into the forum.
Guest 01:04:29 AM Viewing the topic Sokrati ( jeta theniet dhe filozofike).
Guest 12:34:20 AM Viewing the topic Piktura ankand per pervjetorin e Nene Terezes.
Guest 12:34:11 AM Viewing the board Zhvillimet politike.
Guest 12:19:20 AM Viewing the topic A F O R I Z M A nga Daut Demaku .
Guest 11:58:10 PM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 11:53:11 PM Viewing the topic Fakte mbi dhe rreth Iliro-Shqyptarve ner shekuj.
Guest 11:43:54 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 11:35:14 PM Viewing the topic Bashkimi familjar në SHBA, ja vizat për prindërit dhe vëllezërit.
Guest 11:22:53 PM Viewing the topic Origjina e botes.
Guest 11:17:58 PM Viewing the topic Rama: PD gabohet, deputeti Beqja nuk ka fituar asnjë fond publik .
Guest 11:06:23 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 10:56:07 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 10:55:20 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 10:44:40 PM Viewing the topic Mbreterit e rilindjes loja me e mire ne bote.
Guest 10:44:02 PM Viewing the board Zhvillimet politike.
Guest 10:40:22 PM Viewing the help page.
Guest 10:34:19 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 10:34:02 PM Viewing the topic CILAT KRAHINA FLASIN GJUHEN SHQIPE LETRARE..
Guest 10:31:54 PM Viewing the board Moda, Bukuria dhe Estetika.
Guest 10:30:57 PM Viewing the topic Ju tregoj vëllain tim, Xhevdet Mustafa.
Guest 10:23:40 PM Viewing the topic Bashkimi familjar në SHBA, ja vizat për prindërit dhe vëllezërit.
Guest 10:20:59 PM Viewing the topic Paketa e plotë e trajnimeve specializuese për të gjitha qytetet e vendit .
Guest 10:10:36 PM Viewing the topic CILAT KRAHINA FLASIN GJUHEN SHQIPE LETRARE..
Guest 09:56:31 PM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 09:53:46 PM Viewing the topic Industria e ndërtimit, firmat më të suksesshme në Shqipëri në tre vitet e fundit.
Guest 09:51:23 PM Viewing the topic Sokrati ( jeta theniet dhe filozofike).
Guest 09:40:19 PM Viewing the topic Dedikuar kokboshave politikan Shqipetar ..
Guest 09:36:54 PM Viewing the topic Figura te shquara shqiptare.
Guest 09:34:59 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 09:22:53 PM Viewing the topic Albania and the Albanians.
Guest 09:19:29 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 09:15:55 PM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 09:10:14 PM Viewing the topic Cheap Generic LIPITOR - Cheap LIPITOR.
Guest 09:09:47 PM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 08:57:23 PM Viewing the results of a search.
Guest 08:49:52 PM Searching the forum.
Guest 08:48:38 PM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 08:40:07 PM Viewing the topic Urojme mireseardhjen e anetarit te ri albdruri!.
Guest 08:32:56 PM Viewing the topic Japim dhoma plazhi me qira tek Uji i Ftohte,Vlore!.
Guest 08:30:05 PM Viewing the topic Rama: Nuk njohim rezultatin pa kutitë e Tiranës, Beratit dhe Shkodrës.
Guest 08:25:07 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 08:25:04 PM Viewing the topic Paketa e plotë e trajnimeve specializuese për të gjitha qytetet e vendit .
Guest 08:10:02 PM Viewing the topic Buying PROZAC In Uk - Buying PROZAC Without A Prescription.
Guest 07:54:58 PM Viewing the topic Urojme mireseardhjen e anetarit te ri stavro!.
Guest 07:49:24 PM Viewing the topic Clarithromycin Rash, Purchase Klaribac without prescription - Buy cheap Biaxin with no rx.
Guest 07:44:36 PM Viewing the topic Industria e ndërtimit, firmat më të suksesshme në Shqipëri në tre vitet e fundit.
Guest 07:42:24 PM Viewing the topic Japim dhoma plazhi me qira tek Uji i Ftohte,Vlore!.
Guest 07:40:51 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 07:40:48 PM Viewing the topic Filmi.
Guest 07:31:25 PM Viewing the topic Skandalet e Qeverise Berisha.
Guest 07:26:24 PM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 07:10:34 PM Searching the forum.
Guest 07:06:57 PM Viewing the topic Mendimi pozitiv në jetë A F O R I Z M A.
Guest 07:04:10 PM Viewing the topic Skeleti i njeriut.
Guest 06:47:18 PM Viewing the board Artet Figurative.
Guest 06:44:18 PM Viewing the topic Listat e zgjedhesve te 28 Qershorit. Shikoni se ne cilen qender do te votoni.
Guest 06:35:27 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 06:33:39 PM Viewing the topic Kamp Veror - Shtepi Pushimi - Turizmi Malor .
Guest 06:19:51 PM Viewing the topic DEBILI Enver Hoxha, djalë ilegal i Çerçiz Topullit?.
Guest 06:19:51 PM Viewing the topic DEBILI Enver Hoxha, djalë ilegal i Çerçiz Topullit?.
Guest 06:16:29 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 06:07:26 PM Viewing the topic Online FLOMAX - Online FLOMAX Buy.
Guest 06:00:47 PM Viewing the results of a search.
Guest 05:40:21 PM Viewing the topic Historiku i alfabetit dhe i gjuhs Shqype.
Guest 05:35:32 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 05:19:23 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 05:11:33 PM Viewing the topic Cfare domethenie ka emri juaj? .
Guest 05:07:52 PM Viewing the topic A F O R I Z M A nga Daut Demaku .
Guest 04:59:17 PM Viewing the topic KANUNI I LEK DUKAGJINIT.
Guest 04:57:22 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 04:46:33 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 04:21:32 PM Viewing the topic A F O R I Z M A nga Daut Demaku .
Guest 04:16:52 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 04:09:17 PM Viewing the board Temat e Depozituara Mbas Fshirjeve.
Guest 04:06:07 PM Viewing the topic Londër, gjykata liron ish-agjentin e SHIK, Ilir Kumbaro .
Guest 03:59:03 PM Viewing the board Njoftime te ndryshme/Advertising.
Guest 03:41:54 PM Viewing the topic "Shqiperia ne NATO, hap historik".
Guest 03:36:06 PM Viewing the topic Big Brother 5 video.
Guest 03:34:47 PM Viewing the topic INSPEKTORATI I LARTE I DEKLARIMIT DHE KONTROLLIT TE PASURIVE.
Guest 03:26:45 PM Viewing the board Njoftime te ndryshme/Advertising.
Guest 03:25:57 PM Viewing the topic Pozita gjeografike e Shqiperise .
Guest 03:25:02 PM Viewing the board Letersia Shqiptare....
Guest 03:18:37 PM Viewing the topic CILAT KRAHINA FLASIN GJUHEN SHQIPE LETRARE..
Guest 02:52:42 PM Viewing the topic Ofroj apartament pushimi me qera ne qender te qytetit te Sarandes, 60 m/2,.
Guest 02:14:42 PM Unknown Action
Guest 02:11:53 PM Viewing the topic Kjo qeveri duhet te iki ..
Guest 02:10:41 PM Viewing the board Njoftime te ndryshme/Advertising.
Guest 02:10:39 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 02:10:22 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 02:02:15 PM Viewing the board Ofroj Punesim/Job Offer.
Guest 01:40:57 PM Viewing the topic Ambasada Amerikane: Si Duhet Të Aplikoni Për Viza.
Guest 01:28:49 PM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 01:25:16 PM Viewing the board Lajme te ndryshme.
Guest 01:24:53 PM Viewing the topic Shenja e horoskopit.
Guest 01:18:16 PM Viewing the topic A F O R I Z M A nga Daut Demaku .
Guest 01:18:10 PM Viewing the topic Tirane, ofroj vend pune Jurist .
Guest 01:17:24 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 01:11:31 PM Viewing the topic Bashkimi familjar në SHBA, ja vizat për prindërit dhe vëllezërit.
Guest 01:11:29 PM Viewing the topic Generic PROZAC Paypal - Low Cost PROZAC.
Guest 12:52:11 PM Viewing the topic "Shqiperia ne NATO, hap historik".
Guest 12:48:27 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 12:40:46 PM Viewing the topic Ofrojmë vend pune për ofsetist.
Guest 12:36:41 PM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 12:02:59 PM Viewing the topic "Shqiperia ne NATO, hap historik".
Guest 11:49:20 AM Viewing the board Njoftime te ndryshme/Advertising.
Guest 11:17:54 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 11:02:40 AM Viewing the topic Rishikim i Historis Shqiptare asht detyrim per Kombin.
Guest 10:54:32 AM Viewing the topic Tokat, çmimet për 12 qarqe.
Guest 10:34:23 AM Viewing the topic DEBILI Enver Hoxha, djalë ilegal i Çerçiz Topullit?.
Guest 10:24:33 AM Viewing the topic "Shqiperia ne NATO, hap historik".
Guest 10:14:04 AM Viewing the board Artet Figurative.
Guest 10:05:43 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 10:05:40 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 09:53:23 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 09:19:03 AM Viewing the board Njoftime te ndryshme/Advertising.
Guest 09:14:24 AM Viewing the board Lojra me dore.
Guest 09:08:38 AM Viewing the board index of Postimi Juaj.
Guest 09:03:22 AM Viewing the help page.
Guest 09:00:33 AM Viewing the topic A F O R I Z M A nga Daut Demaku .
Guest 08:59:21 AM Viewing the topic Sokrati ( jeta theniet dhe filozofike).
Show