Author Topic: UEFA 2007-2008  (Read 4618 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline gucc83r277

 • I Regjistruar
 • *
 • Posts: 1
 • Postimet: +0/-0
Cheap Louis Vuitton Abbesses handbags-Lvabgsstore.com
« Reply #5 on: December 20, 2010, 07:29:17 PM »
Prada targeting the sharp professional women, then Ferragamo is for those who had money to spare and very low-key middle-class housewife. Buy a larger package, to be simple and practical, should be strong, but also do not fancy; pretend to be into the bottle, have to pretend to be under the impulse buy when shopping under the goods. You say \What we need is \
 
 
 this season, Dior and the old tune, from its interpretation of the golden age of \. Python-patterned Detective series briefcase, and elegant and retro, both the advantages of the French-style boyish, yet also lady style. Million take just great.
 Fendi: handbags documents take the heat
 a large ones with Burberry, LV bag models this season is simply a large outbreak. All ads are the most printed, most streets, the most \conspicuous location. Louis Vuitton This is definitely the big winner in the battle depression.
 
 Ferragamo: relaxed housewives
 
 
 
 
 Prada: the classic career path
 
 
 Burberry: Practical models hot
 
 
 Christian Dior: return to the elegant era
 sell packages for a core brand,Louis Vuitton Abbesses, Mulberry spring and summer 2010 at his home on the launch of advertising is a new package paragraph Alexa. This package is based on MTV's VJ, London's famous \Alexa Chung designer Emma Hill saw men armed with antique Mulberry Elkington package designed this section of the package when determined. Alexa Bag integration of the design of her Mulberry home \For the classic bored of the old customers will like it, he will have more new fans.
 this document called the Peek a boo in the handbag, with its practicality and elegant retro styling from the 2009 started to become one of the best-selling IT BAG. Fendi's spring and summer 2010, nirvana, or it. Believe that performance will not be bad. Such a package, that you to 40 years, it is estimated that the time is still, however.
 
 
 
 
 
 Louis Vuitton: the street shall outbreak
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Burberry ads this season, so that the two siblings Emma Watson carry a bunch of the packages,Lv M91006, simply sell \buy Van child \Burberry promotion this season is its Best \Carrying it, everyone knows you buy from Burberry, security can be unpopular.
 
 2010 the first ads this spring and summer law-abiding,Monogram Canvas Musette Salsa, professional bags, low-key at first glance is the emphasis on middle-class women's favorite thing. Imagine a woman should carry only the package are: lawyers, executives, very hard working women. Do not be too fashionable dress lining only package. Therefore,Messager bags, we can see,Louis Vuitton Tisse Rayures Clutch, Prada is not the love of trying to sell stylish,Zippy Organizer, pocket did not Liangqian little girl.
 
 Mulberry: Fusion renovation
Related Articles´╝Ü
 
 
   Cheap  Rift M40055 White handbags-Lvabgsstore.com
 
   Cheap  Gucci Diaper Bags handbags-Lvabgsstore.com
 
   Cheap  Monogram Canvas Musette handbags-Lvabgsstore.com
 
   Cheap  Monogram Mini Lin Wallets handbags-Lvabgsstore.com
 
   Cheap   handbags-Lvabgsstore.com

arnold

 • Guest
UEFA 2007-2008
« Reply #4 on: May 24, 2008, 08:24:02 PM »
Kush njeri ?? beje pra ti :D nje shkrim te vogel me nja 15-20 rreshta :D

Offline Biorni

 • Carpe Diem
 • Anetare i ri
 • **
 • Posts: 110
 • Postimet: +42/-4
 • Gender: Male
UEFA 2007-2008
« Reply #3 on: May 24, 2008, 05:46:26 PM »
po pse nuk ka shkrujt njeri qe kupen e ka marr Zenit dhe e meritoi me se miri
Jeta eshte vetem fat!

arnold

 • Guest
Diktatori rus i kupes UEFA
« Reply #2 on: May 09, 2008, 08:45:17 PM »
Rejnxhersi, ne finalen e kupes UEFA mund te konsiderohet nje surpirze duke u mesuar me surprizat e kupes UEFA Zenitin pa frik mund ta quajm nje diktator Rus nen udheheqjen e "gjeneralit te vogel" Dik Advokat. Advokat nuk ka fituar asnjher kupat e Europes, po tre tituj ne tre shtete te ndryshme me Zenitin, me PSV dhe Rejnxhers kundershtarin e ardhshem ne finale. Ne Gllasgou dominoi kampionatin, pasi skuadra e tij  luajti nje futboll qe nuk ishte pare asnjhere ne Skoci. Per kete arsye eshte e sigurte qe tifozet e Rejnxhersave do e duartrokasin perpara finales se Manchester. Eshte e vertet qe Zeniti ka nje sponsor te fuqishem si GASPROM me ne krye te saj Putin por meritat shkojne ne adrese te "gjeneralit te vogel" dhe ushtrise se tij Ruse pasi Dik Advokat nuk ka shpenzuar para per te mbledhur futboliste nga e gjithe bota. Kapiteni dhe lideri i "ushtrise" ruse Anatoli Timoshuk eshte nga Ukraina, ai luan pas shpines se dyshes sulmuese me te mire qe ka pare Rusia ne dekaden e fundit, Arshavin dhe Pogrebnjak. Pogrebnjak eshte edhe golashenuesi me i mir e kupes UEFA me 10 gola, por qe do ti mungoje ne finalen e madhe pasi eshte i skualifikuar.

"Diktatori Rus"
Zeniti ka bere nje ecuri rekord ne kupen UEFA pavarsisht nga shorti i veshtire.
Zeniti ka eleminuar disa ekipe me ne forme per momentin si Standartii i Liezhit (Kampion Belgjike), O.Marsejes (vendi i trete ne France), Vilarealin (vendi i dyte ne Spanje), Leverkusenin (vendi i peste ne Gjermani), dhe kampionen aktuale te Gjermanise qe ka ne perberje te saj shume lojtare cilesor Bajerni ...
mare nga Free-Time
« Last Edit: May 09, 2008, 08:47:32 PM by arnold »

admin

 • Guest
UEFA 2007-2008
« Reply #1 on: April 26, 2008, 12:26:46 PM »
 1-1 dhe 0-0 jane rezultatet e gjysemfinaleve te para te kupes Uefa. Respektivisht Bajern me Zenit dhe Rangers me Fiorentinen. Shenoi me pare Ribery per Bajernin pasi humbi nje penallti ne fillim te ndeshjes dhe barazoi Zenit. Ky barazim favorizon paksa Zenit per ne ndeshjen e kthimit pasi ka shenuar ne fushen kundershtare por duke ditur se Bajern eshte nje nga skuadrat me te forta te Europes cdo gje mbetet e hapur per ndeshjen e kthimit. Po per ndeshjen e kthimit mbetet edhe Fiorentina-Rangers pas rezultatit te bardhe ne Skoci.