Postimi Juaj

Please login or register.

Login with username, password and session length
Pages: [1]   Go Down

Author Topic: Miresevini ne forumin e ri Postimi!  (Read 2724 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

adrian ibruli

 • Global Moderator
 • VIP
 • *****
 • Postimet: +32/-1
 • Offline Offline
 • Posts: 2.848
Miresevini ne forumin e ri Postimi!
« Reply #2 on: August 08, 2009, 03:53:15 PM »

   Staff-it te forumit:    Me duke se faqet e ketij forumi nuk jane ne rregull,  se une po shoh qe postimet e reja, nuk po shfaqen, shifeni njehere.
Logged

Staff

 • Administrator
 • Anetar i Vjeter
 • *****
 • Postimet: +4/-0
 • Offline Offline
 • Gender: Male
 • Posts: 608
Miresevini ne forumin e ri Postimi!
« Reply #1 on: April 05, 2009, 08:30:03 AM »

Lajmerim!!!
Te nderuar anetare te forumit diskutim.com Fatekeqesisht forumi diskutim.com u mbyll ngaqe kishte kaluar bandwidth.
Administratoret e forumit nuk ishin njoftuar qe te benim lajmerim.

Si perfundim vendosem qe te krijojme kete forum te ri modern dhe ftojme gjithe antaret te vazhdojne te postojne ne forumin e ri. Ky forum do te kontrollohet dhe mirembahet shume me mire se forumi i perparshem sepse kemi autoritet te plote administratori dhe ju garantojme qe do te jete e hapur gjithmone. Nuk ka limit ne hapesire dhe bandwidth. D.m.th ka trafik pa limit.
Postimet jane bere backup te gjitha. Kontributi dhe mendimi juaj ne politiken shqipetare eshte i rendesishem prandaj ju lutem merrni pjese dhe shprehuni ne menyre te kulturuar qe te ndihmojme per nje politike shqipetare me te mire.

Ju urojme te kaloni kohe te kendshme ne forumin e ri POSTIMI.

Ne qofte se keni ndonje sugjerim per menyren e organizimit ju lutemi kontaktoni staff ose postoni tek Sugjerime.

Faleminderit Admin Team
Logged
Pages: [1]   Go Up