Ne kete pjese te forumit mund te shprehni ankesat ose problemet tuaja dhe kerkesat per access! Gjithashtu mirepresim ├ždo mendim dhe ide tuajen per permiresimin e forumit tone!

  Subject / Started by Replies / Views Last post
0 Members and 2 Guests are viewing this board.
2 Replies
3.203 Views
Last post March 24, 2011, 02:47:47 PM
by lidabica
8 Replies
2.202 Views
Last post February 22, 2011, 06:24:30 PM
by Atention
44 Replies
12.240 Views
Last post June 16, 2010, 08:38:40 AM
by lidabica
.

Started by Atention

4 Replies
3.098 Views
Last post November 28, 2009, 02:50:26 AM
by ILIRIALIVE
4 Replies
2.477 Views
Last post August 19, 2009, 05:50:01 PM
by adrian ibruli
8 Replies
2.931 Views
Last post July 23, 2009, 04:58:22 PM
by Staff
KERKESE # 2

Started by Kosta « 1 2 3 »

30 Replies
9.993 Views
Last post June 21, 2009, 06:48:52 AM
by lidabica
CFARE ESHTE KARMA

Started by Martin

1 Replies
5.439 Views
Last post January 19, 2009, 01:27:06 AM
by Atention
Pershtypje!!!!# 2

Started by Iliria

0 Replies
2.487 Views
Last post January 10, 2009, 04:03:28 AM
by Iliria
OFENDIME PERSONALE

Started by Iliria

8 Replies
4.373 Views
Last post January 06, 2009, 06:10:52 PM
by lidabica
5 Replies
2.889 Views
Last post January 06, 2009, 02:34:03 PM
by lidabica
2 Replies
2.186 Views
Last post January 04, 2009, 11:14:06 AM
by GerD
Kerkese # 3

Started by Iliria

4 Replies
2.479 Views
Last post December 24, 2008, 03:29:38 PM
by Tori
6 Replies
2.790 Views
Last post December 19, 2008, 09:56:11 PM
by Tori
2 Replies
2.155 Views
Last post December 18, 2008, 02:08:13 AM
by Iliria
1 Replies
2.260 Views
Last post December 18, 2008, 12:26:28 AM
by geni
Konstatim!!!

Started by Gerrard73

1 Replies
2.195 Views
Last post December 10, 2008, 11:02:28 PM
by Iliria
Kujdes!

Started by anypetaipse

4 Replies
2.983 Views
Last post November 17, 2008, 10:26:00 PM
by Tori
AUTOKRITIK

Started by Iliria

0 Replies
2.177 Views
Last post November 15, 2008, 06:20:17 PM
by Iliria
1 Replies
2.285 Views
Last post November 15, 2008, 01:17:39 AM
by treeads

 

Normal Topic
Hot Topic (More than 15 replies)
Very Hot Topic (More than 25 replies)

Locked Topic
Sticky Topic
Poll