Miresevini ne forum!

No New Posts Prezantoni veten ne forum!

Ketu mund te shkruani dicka per veten tuaj......

222 Posts
167 Topics

Last post by shara63
in Re: Mire se ju gjeta
on November 23, 2015, 08:07:22 PM

No New Posts A duhet te jete forumi i lire qe te lexohen temat nga vizitore te paregjistruar?

Ju lutem shprehni mendimin tuaj.

18 Posts
9 Topics

Last post by visi-1
in ...
on March 01, 2012, 09:25:20 AM

No New Posts Sugjerime

Ketu mund to postoni idete tuaja per menyren e organizimit te forumit si nga ana teknike dhe materiale.

24 Posts
6 Topics

Last post by visi-1
in Mendimi im
on March 01, 2012, 09:21:07 AM

Sondazh

No New Posts Sondazh

Kjo kategori eshte vetem per Sondazhe te ndryshme

215 Posts
9 Topics

Last post by adrian ibruli
in Re: A konsideroni se kom...
on February 16, 2011, 10:12:38 PM

Zona Politike

No New Posts Zhvillimet politike

Komento rreth zhvillimeve politike

9.229 Posts
802 Topics

Last post by adrian ibruli
in Re: sali serbi te ndalo...
on September 11, 2013, 05:26:27 PM

No New Posts Anetaresimi ne BE

Anetaresimi ne BE, Shqiperia dorezon aplikimin

166 Posts
37 Topics

Last post by Atention
in Re: Papandreu: kriza eur...
on November 01, 2011, 05:48:05 PM

No New Posts NATO

Shqiperia Antare e Nato's

32 Posts
9 Topics

Last post by lidabica
in 2 VJETORI I ANTARESIMIT ...
on April 05, 2011, 09:57:38 PM

No New Posts Kampi i Majte

Diskutime dhe replika...

612 Posts
53 Topics

Last post by Staff
in “Analiza” e qeverisë së ...
on December 30, 2011, 09:17:48 PM

No New Posts Kampi i Djathte

Diskutime dhe replika...

86 Posts
29 Topics

Last post by Staff
in Qeveria analizon vitin 2...
on December 30, 2011, 09:20:34 PM

No New Posts Komunikata per Shtyp!

Ketu do te gjeni te gjithe komunikatat per shtyp.

314 Posts
68 Topics

Last post by Atention
in Norvegjia zbulon burim t...
on October 22, 2011, 02:05:21 PM

No New Posts Levizjet Joqeveritare

Grupime Shoqata OJF....

23 Posts
7 Topics

Last post by arberia
in Re: SHQIPTARET NE U.S.A
on April 07, 2009, 12:09:58 PM

No New Posts Diplomacia Shqiptare

Si vepron diplomacia...

122 Posts
11 Topics

Last post by Atention
in Vartesia e Shqiperise ng...
on February 14, 2011, 12:57:08 PM

No New Posts Politika Nderkombetare

Si vijon politika boterore...

443 Posts
69 Topics

Last post by Atention
in Re: Politika Greke ndaj ...
on March 10, 2011, 01:53:28 AM

Emigracioni

No New Posts Emigracioni Shqipetar

Ketu mund te shkruani informacione te ndryshme mbi emigracionin shqipetar

28 Posts
12 Topics

Last post by Atention
in Re: .......................
on December 30, 2011, 10:32:37 AM

Lajme/News

No New Posts Lajme te ndryshme

Ketu mund te postoni lajme te ndryshme te marra nga gazetat apo mediat e ndryshme kombetare apo nderkombetare

108 Posts
52 Topics

Last post by Staff
in Ja kush janë 742 njerëzi...
on November 18, 2013, 08:39:59 PM

No New Posts Foto dhe komente nga permbytja ne shkoder

Ju lutem postoni foto dhe komente nga permbytja ne shkoder.

6 Posts
1 Topics

Last post by Atention
in Re: 7 Janar dhe qeveria ...
on February 11, 2010, 05:07:53 PM

Ekonomia dhe Biznesi

No New Posts Ekonomia

Rreth Ekonomise...

254 Posts
78 Topics

Last post by Atention
in Re: Zhvillim ekonomik.
on July 31, 2011, 12:09:30 PM

No New Posts Turizmi...

103 Posts
32 Topics

Last post by Staff
in Armet Kimike - Chemical ...
on November 16, 2013, 09:48:05 PM

No New Posts Biznesi...

10 Posts
6 Topics

Last post by Atention
in Re: Shes kombesin: apply...
on March 05, 2011, 06:16:26 PM

No New Posts Legalizimet

Shkruani per ceshtjen e legalizimeve ne Shqiper.

12 Posts
5 Topics

Last post by Staff
in Regjistrohet zona e Liqe...
on February 20, 2011, 10:19:29 PM

Njoftime te ndryshme/Advertising

No New Posts Njoftime te ndryshme/Advertising

Ketu mund te postoni njoftime te ndryshme biznesi apo personale/Here you can post different announcements business or personal.

21 Posts
13 Topics

Last post by andysh
in ofroj sherbim PROFESIONA...
on April 07, 2011, 12:09:40 AM

No New Posts Shesim/Sell

Ketu mund te postoni njoftime te ndryshme per cdo artikull qe ju deshironi te shisni

4 Posts
4 Topics

Last post by toni
in Tirane, shes internet ka...
on October 07, 2009, 01:14:04 PM

No New Posts Blejme/Buy

Ketu mund te postoni kerkesat tuaja per te blere artikuj te ndryshem

123 Posts
123 Topics

Last post by Pliskin
in Purchase VARDENAFIL - Pu...
on October 17, 2009, 08:41:50 PM

No New Posts Ofroj Punesim/Job Offer

Ketu postime per oferta per punesim

55 Posts
45 Topics

Last post by Infinity Call
in Ofroj Vend Pune Operator...
on January 10, 2012, 12:21:24 PM

No New Posts Kerkoj Pune/Looking for Job

Ketu vendosni kerkesat tuaja per punesim

0 Posts
0 Topics

No New Posts Jap / Marr me qera/ - Offer/Looking for Rent

Marri dhe Japim me qera objekte te ndyshme banimi ose per Bisnes

28 Posts
23 Topics

Last post by Flori
in House for rent in Tirana...
on February 15, 2011, 04:07:24 PM

Media

No New Posts Gazetat

80 Posts
39 Topics

Last post by Atention
in Neser te Dielen ora kthe...
on October 29, 2011, 05:00:47 PM

No New Posts Media Vizive

Cfare rroli kane ne shoqerine tone?

36 Posts
6 Topics

Last post by petritkola
in Re: Ismail Kadare :
on January 05, 2010, 05:04:38 AM

No New Posts Interneti

Sa informacion ka ...

45 Posts
26 Topics

Last post by toni
in Re: TV shqip online
on October 19, 2010, 11:15:08 PM

Zona e Argetimit

No New Posts BIG BROTHER

Ketu mund te postoni per Big Brother

56 Posts
5 Topics

Last post by DrilonS
in Big Brother 5 video
on May 10, 2012, 06:36:39 PM

No New Posts Prezantohu!

Dy fjale per vehten tende!

77 Posts
12 Topics

Last post by dr.Dugi
in + une
on September 26, 2009, 10:18:03 PM

No New Posts Lojra

Luajme me njeri tjetrin...

50 Posts
6 Topics

Last post by Ibish_sakica
in Re: Mbreterit e rilindje...
on December 03, 2009, 05:34:55 PM

No New Posts Tema te Lira

Hap nje teme te lire

1.095 Posts
90 Topics

Last post by adrian ibruli
in Re: 7 MARSI-DITA E MESUE...
on March 07, 2011, 10:05:51 AM

No New Posts Thashetheme...

Une thash, ti the, ato thane per ate....

62 Posts
16 Topics

Last post by Staff
in Leonora Jakupi me pushim...
on July 06, 2010, 11:30:44 PM

No New Posts Humor dhe Barcaleta

Nga me te ndryshmet...

101 Posts
16 Topics

Last post by shara63
in Shkaterrimi perfundimtar...
on November 23, 2015, 08:51:49 PM

No New Posts Free SMS

Hosting Falas , SMS-logo , Melodi Te Ndryshme Per Celulare.

3 Posts
3 Topics

Last post by toni
in dergim free sms ne te gj...
on May 15, 2009, 02:53:47 PM

No New Posts Kuriozitete

Kuriozitete nga me te ndryshmet

131 Posts
67 Topics

Last post by Atention
in Kuriozitetet me te fundi...
on November 16, 2011, 09:08:49 PM

No New Posts Horoskopi

Dashi , Demi , Binjaket , Gaforrja , Luani , Virgjeresha , Peshorja , Akrepi , Shigjetari , Bricjapi , Ujori , Peshqit.

17 Posts
6 Topics

Last post by toni
in Horoskop i Avancuar i vi...
on March 26, 2010, 12:58:11 AM

No New Posts Jeta e Nates

Ku ishe kte fundjave, cfare bere, me ke dole, si ja kalove, pse nuk u kenaqe, po ti cfare i the.... me trego dhe mua si funksionon?

1 Posts
1 Topics

Last post by shani hoti
in Sa ju besojne femrat tak...
on October 13, 2008, 08:00:49 PM

No New Posts Nostalgji

Postoni momente nostalgjike te jetes

51 Posts
2 Topics

Last post by Atention
in Enver Zymberi
on August 02, 2011, 09:27:58 PM

Diskutime te ndryshme

No New Posts Rinia Shqipetare ne Mergim

Ju lutem postoni mendimin tuaj ne lidhje me Rinine ne Mergim!

11 Posts
4 Topics

Last post by adrian ibruli
in Rinia Shqipetare .
on August 20, 2009, 07:36:18 AM

No New Posts Dashuria

Mos dashuro cmendurisht se perfitojne nga dashuria juaj!!!

49 Posts
8 Topics

Last post by ILIRIALIVE
in Re: Numerologjia e ...
on March 19, 2010, 05:22:19 PM

No New Posts Moda, Bukuria dhe Estetika

Moda e fundit...

5 Posts
4 Topics

Last post by lidabica
in Veshur apo xhveshur. Kjo...
on September 16, 2009, 09:37:13 PM

No New Posts Studentet

Diskutime rreth problemeve te studentave dhe shkolles...

12 Posts
4 Topics

Last post by Lec Neli
in Lajme problematike rreth...
on August 13, 2009, 11:23:05 AM

No New Posts Rinia Shqiptare

Sa eshte europjanizuar Rinia Shqiptare?

24 Posts
4 Topics

Last post by Atention
in A ka ne Shqiperi qendra ...
on July 14, 2009, 04:42:20 PM

No New Posts Klubi i Fansave

Gjithcka mbi Star-in dhe VIP tend....! nga te gjitha fushat e medias dhe jetes..!

1 Posts
1 Topics

Last post by geni
in Dvd e Adriano Celentanos...
on November 12, 2008, 08:17:38 PM

No New Posts Te ndryshme

Ketu mund te postoni artikuj te ndryshem.......

3 Posts
1 Topics

Last post by Staff
in Re: Si të përgatitni mak...
on October 17, 2010, 10:30:19 AM

Arti dhe Kultura

No New Posts Muzika

Rrymat e muzikes....

88 Posts
36 Topics

Last post by Staff
in DJAndysh - DJ famoz shq...
on November 18, 2013, 08:46:41 PM

No New Posts Trashigimnia Kulturore Shqiptare

Ghithcka rreth saj...

154 Posts
24 Topics

Last post by Atention
in Re: Arbereshet
on March 19, 2011, 01:13:06 AM

No New Posts Arti Shqiptar

Arti ne Shqiperi.... Si Klasifikohet Artisti...

14 Posts
11 Topics

Last post by Lec Neli
in Edison Gjergon Artist Sh...
on August 12, 2009, 11:31:10 AM

No New Posts Letersia Shqiptare...

236 Posts
35 Topics

Last post by adrian ibruli
in Re: VEPRA E TIJ NJE YLL ...
on May 04, 2010, 03:58:00 PM

No New Posts Kinematografia dhe Teatri

24 Posts
6 Topics

Last post by Lec Neli
in Lajme te nryshme rreth k...
on August 14, 2009, 05:24:32 PM

No New Posts Figura te Ndritura Kombetare

24 Posts
10 Topics

Last post by Atention
in Re: ENVER HOXHA
on December 30, 2011, 08:14:53 PM

No New Posts Arti Boteror

11 Posts
5 Topics

Last post by toni
in Shqipëria dhe Kosova bas...
on May 20, 2009, 04:59:16 PM

No New Posts Artet Figurative

Piktura, Fotografia, Skulptura, Arkitektura...çdo gje mbi artet figurative!

38 Posts
4 Topics

Last post by adrian ibruli
in Re: fOTO HUMORISTIKE
on December 04, 2010, 11:39:39 PM

No New Posts Fjale te Urta

Me thuaj...

6 Posts
5 Topics

Last post by toni
in FJALE TE URTA...
on November 19, 2009, 07:55:41 PM

Zona Sportive

No New Posts Kampionati Shqiptar i Futbollit

Moderator: Biorni

25 Posts
10 Topics

Last post by toni
in Flamurtari fiton Superku...
on October 13, 2009, 01:12:19 PM

No New Posts Kupa e Shqiperise

2 Posts
1 Topics

Last post by toni
in Kupa e Shqiperise
on May 17, 2009, 06:53:37 PM

No New Posts Kombetaria e Futbollit

31 Posts
13 Topics

Last post by Atention
in Trainier i ri per kombet...
on September 08, 2011, 11:29:22 PM

No New Posts Zona e Tifozerise

Oleeeeeeeeee Oleeeeeeee oleeeeeeeeeeeeeeeeee...

132 Posts
32 Topics

Last post by gucc83r277
in Cheap Louis Vuitton Abb...
on December 20, 2010, 07:29:17 PM

No New Posts Lojra me dore

Volej basket....

4 Posts
1 Topics

Last post by Gerrard73
in hendbolli
on September 09, 2008, 12:48:27 PM

No New Posts Sporte Tapeti

Gjithcka rreth sporteve te tapetit

13 Posts
4 Topics

Last post by Gerrard73
in New ice hockey league
on December 11, 2008, 09:29:15 PM

Teknologjia dhe Interneti

No New Posts Teknologjia

Informacione te ndryshme rreth Teknologjise. Pyetje , Mendime , Pergjigje , etj...

8 Posts
4 Topics

Last post by toni
in Shkurtesa të dobishme pë...
on October 06, 2009, 05:21:25 PM

No New Posts Ndihme ne lidhje me Kompjuterin dhe internetin

Ketu anetaret mund te kerkojne ndihme falas ne lidhje me kompjuterin apo internetin

3 Posts
3 Topics

Last post by Staff
in Interneti dhe Kompjuteri
on October 17, 2010, 10:45:13 AM

No New Posts Programe & Programuesit

Programe Games Mp3 Serial Key Programe Nga me te ndryshmet...Mund ti postoni ktu gjithashtu dhe te Shkarkoni Programe Qe Ju Nevojitet Ne Pc Tuaj...

15 Posts
7 Topics

Last post by toni
in Norton Internet Security...
on November 25, 2009, 01:39:26 AM

No New Posts ShKarko Filma Shqiptare

Se shpejti .....

1 Posts
1 Topics

Last post by WebShqip
in Shkarkoni Filma Shqiptar...
on October 06, 2008, 11:51:48 AM

No New Posts Lojra

Downloads, Cheats, Diskutime mbi lojrat e fundit dhe jo vetem ato.

8 Posts
7 Topics

Last post by ArlindXh
in www.mbreteriterilindjes....
on April 20, 2010, 11:50:13 PM

No New Posts PM3 Shqip

Forum i dedikuar muzikes ne Download.

0 Posts
0 Topics

Shkenca Sociale

No New Posts Filozofi

Diskutimet do te përfshinë njohuritë filozofike nga e kaluara por edhe ato të kohës moderne...

37 Posts
20 Topics

Last post by toni
in Re: UTOPIA / Thomas Mor...
on October 09, 2009, 01:20:40 PM

No New Posts Psikologjia

Pyetje , Mendime , Pergjigje , etj...

56 Posts
16 Topics

Last post by toni
in Cfare domethenie ka emri...
on November 17, 2009, 10:37:40 PM

No New Posts Sociologjia

98 Posts
20 Topics

Last post by Atention
in 7 miljard njerez banor t...
on October 29, 2011, 04:47:14 PM

No New Posts Histori

Historia e Shqiperise dhe ajo Boterore...

379 Posts
63 Topics

Last post by Atention
in Re: Sa larg kemi shkuar ...
on January 27, 2012, 10:52:30 PM

Shkenca e Natyres

No New Posts Fizika & Astronomia...

189 Posts
139 Topics

Last post by derrickreeves
in Buy Adaferin, Differin w...
on September 14, 2010, 01:26:46 AM

No New Posts Biologjia & Kimia

14 Posts
9 Topics

Last post by albcun
in Times: Myslimanët kthehe...
on November 23, 2009, 01:58:06 PM

No New Posts Gjeografia & Gjeologjia

16 Posts
8 Topics

Last post by toni
in Origjina e botes
on February 10, 2010, 03:31:55 PM

No New Posts Matematika & Shkenca

15 Posts
8 Topics

Last post by adrian ibruli
in Zbritja e njeriut ne Hën...
on September 21, 2009, 02:00:32 PM

Arkivi i Forumit

No New Posts Arkivi i Forumit

Ky forum eshte vetem per te lexuar.

18 Posts
1 Topics

Last post by Atention
in A duhet te denohet penal...
on July 03, 2009, 08:24:23 PM

No New Posts Temat e Depozituara Mbas Fshirjeve

0 Posts
0 Topics

Rubrika e STAFF

No New Posts Njoftime

Staff i forumit ju lajmeron se ... Lexo me teper!

79 Posts
17 Topics

Last post by Staff
in Regullime per Forumin!
on February 06, 2010, 04:03:47 PM

No New Posts Kerkesa, Ankesa, Probleme Ide te Reja

Ne kete pjese te forumit mund te shprehni ankesat ose problemet tuaja dhe kerkesat per access! Gjithashtu mirepresim çdo mendim dhe ide tuajen per permiresimin e forumit tone!

250 Posts
37 Topics

Last post by lidabica
in Re: A dini gje per aneta...
on March 24, 2011, 02:47:47 PM

  • No New Posts
  • Redirect Board

Postimi Juaj - Info Center

Recent Posts Recent Posts

Shkaterrimi perfundimtar i Fabrike se Llambave by shara63 (Humor dhe Barcaleta)
November 23, 2015, 08:51:49 PM
Re: Mire se ju gjeta by shara63 (Prezantoni veten ne forum!)
November 23, 2015, 08:07:22 PM
DJAndysh - DJ famoz shqipetar by Staff (Muzika)
November 18, 2013, 08:46:41 PM
Ja kush janë 742 njerëzit më të kërkuar (LISTA) by Staff (Lajme te ndryshme)
November 18, 2013, 08:39:59 PM
Armet Kimike - Chemical Weapons by Staff (Turizmi...)
November 16, 2013, 09:48:05 PM

Forum Stats Forum Stats

16.255 Posts in 2.570 Topics by 584 Members. Latest Member: lina
Latest Post: "Shkaterrimi perfundimtar..." ( November 23, 2015, 08:51:49 PM )
View the most recent posts on the forum.
[More Stats]

Users Online Users Online

224 Guests, 0 Users

Most Online Today: 232. Most Online Ever: 1.158 (March 07, 2012, 05:06:20 PM)